Святкування Дня українського козацтва та захисника України

Осінь багата та щедра не лише своїми дарами, а й святами. Так, у Херсонському яслах - садку № 11, у переддень Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня українського  козацтва та Захисника України відбулися змагання юних козачат, а саме музично-спортивна розвага «Посвячення в козачата».

Головними героями, звичайно ж, були вихованці старших груп. Для того, щоб стати справжніми козаками, вони долали різні перешкоди: стрибали на конях, знімаючи шаблею козацьку шапку, перевозили мішки з сіллю, танцювали запальний сучасний гопак та перетягували канат. Пройшовши всі випробування наші дошкільнята довели, що вони справжні козаки, які здатні захищати свою рідну Україну.  Всіх учасників нагороджено медалями за швидкість, спритність та активність.

Свято видалося веселим та яскравим. Всі учасники патріотичного дійства отримали позитивні емоції, заряд енергії та емоційне піднесення. Такі свята – змагання виховують у дошкільників глибоке почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, що так важливо у наш час. Ми впевнені, що наші вихованці виростуть справжніми патріотами!