Екологічний місячник "Виховуємо бережливих"

     Згідно з планом роботи,  в  період з  01 листопада по 26 листопада 2021 року, в Херсонському  яслах - садку № 11 комбінованого типу з логопедичними групами ХМР пройшов місячник «Виховуємо бережливих». Освітня робота з дошкільниками була спланована за тематичними тижнями: «Тиждень енергозбереження», «Тиждень теплозбереження», «Тиждень водо збереження» та «Тиждень здоров’язбереження».

     В рамках кожного тижня і його спрямування було проведено цікаві та ефективні форми роботи з дошкільниками: бесіди, дидактичні ігри, тематичні заняття, художньо-продуктивна діяльність, дослідницька діяльність, тощо. Діти отримали багато корисної та пізнавальної інформації щодо економного використання води, електроенергії та енергетичних ресурсів; вчилися бережливому ставленню до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, переглянувши відеоказки, створені нашою вихователькою Валентиною Валентинівною КЛАСС та дітьми екологічного гуртка «МультКласс», а саме: «Казка про рибака та домашню рибку», Казка про лампочку», «Різнокольорова річка», «Казка про сміття». Діти старшої логопедичної групи підготували театралізовану казку «Кому потрібно сонечко» (сонячна енергія та її економне використання).

     Також у рамках проведення місячника «Виховуємо бережливих»,  батьки разом з дітьми долучилися до конкурсу малюнків згідно тематики. На надіслані фото та відео сюжети батьків ми створили відео замальовку «Збережемо планету разом» і поділилися з батьками дошкільнят у батьківських вайбер-групах.