03 червня 2021 року в онлайн форматі пройшов звіт директора про здійснення діяльності у 2020/2021навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

03 червня 2021 року в онлайн форматі пройшов звіт директора Херсонського ясел-садка № 11 Людмили КОНСЕВИЧ про здійснення діяльності у 2020/2021навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

Людмила Михайлівна розповіла про створення комфортного та безпечного середовище ясел-садка, матеріально-технічне забезпечення, організацію харчування, охорону праці та безпеки життєдіяльності в яслах-садку, зміцнення та збереження здоров’я дошкільнят. Директор ознайомила слухачів з організацією  життєдіяльності здобувачів освіти, з фаховою діяльністю педагогічних працівників, також зупинилась на результатах управлінської діяльності. Наприкінці висловила подяку всім, хто сприяє розвитку і вихованню молодого покоління, хто причетний до освітнього процесу, матеріально-технічного забезпечення  та діяльності ясел-садка і допомагає у здійсненні всіх тих цілей і завдань, які ставить перед собою педагогічний колектив, подякувала батькам за активну участь у житті дитячого садочка, за матеріальну підтримку, озвучила імена та прізвища батьків, які були нагороджені нагородження почесними грамотами ясел-садка.